Previous
Previous Product Image

Doppl Herz Collagen 11.000 Plus x 30 flacons

Original price was: L7,000.00.Current price is: L6,500.00.
Next

Webber Naturals Collagen 30 Biotin x 120 tablets

L4,500.00
Next Product Image

Artrohelp Forte x 20 flaconccini

Original price was: L4,200.00.Current price is: L4,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Artrohelp Forte është një suplement ushqimor i specializuar në kujdesin e përgjithshëm të sistemit të kockave dhe mushkërive. Përmban një kombinim të veçantë të substancave aktive si glukozamin sulfat, kondroitin sulfat, kolagjeni tip I, acid hialuronik, kurkuma, vitamina C, D dhe kalciumi.

Glukozamina dhe kondroitina janë përdorur për të mbështetur shëndetin e kockave dhe mushkërive duke kontribuar në rregullimin e formimit të indeve të tyre. Kolagjeni ndihmon në ruajtjen e integritetit të strukturave të kockave dhe mushkërive. Acid hialuronik është i rëndësishëm për mbajtjen e lagështisë së mushkërive dhe elasticitetit të tyre.

Kurkuma është një antioksidant natyral i njohur për efektin e tij anti-inflamator dhe mbrojtës të qelizave. Vitamina C ndihmon në sintezën e kolagjenit, ndërsa vitamina D dhe kalciumi janë të rëndësishëm për shëndetin e kockave dhe dhëmbëve.

Artrohelp Forte është në formën e flakoncinoave dhe rekomandohet për përdorim të rregullt për të mbështetur shëndetin e kockave dhe mushkërive. Përpara përdorimit është mirë të konsultoheni me mjekun tuaj për t’u siguruar se është përshtatës për nevojat tuaja të shëndetit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Artrohelp Forte x 20 flaconccini”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping