Previous
Previous Product Image

Neutrogena Bright Boost Night 50ml

L2,700.00
Next

Avene Eau Thermale 300ml

L1,800.00
Next Product Image

Neutrogena Bright Boost Crema Gel 50ml

L2,700.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Neutrogena Bright Boost Crema Gel është një krem-gel i përshtatshëm për përdorim ditore, i dizajnuar për të rritur shkëlqimin e lëkurës dhe për të reduktuar pamjen e pikave të errëta dhe shenjave të plakjes. Ky krem-gel përmban një kombinim të fuqishëm të acidit glicolik dhe neoglukozamini, të cilat ndihmojnë në rregullimin e turnoverit të qelizave të lëkurës dhe në zvogëlimin e pikave të errëta.

Formulimi i këtij kremi-geli është i pasuruar me vitaminë C, e cila ka veti antioksiduese dhe ndihmon në rikthimin e shkëlqimit të lëkurës. Përdorimi i këtij kremi-geli çdo ditë mund të ndihmojë në zvogëlimin e shenjave të plakjes dhe në rritjen e shkëlqimit dhe tonit të lëkurës.

Neutrogena Bright Boost Crema Gel është i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës, dhe ka një formulë të lehtë dhe të shpejtë për tu absorbuar, duke e bërë atë një zgjedhje të mirë për përdorim të përditshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Neutrogena Bright Boost Crema Gel 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?