Previous
Previous Product Image

Oral B Pro Series 1 Black

Original price was: L5,000.00.Current price is: L4,500.00.
Next

Orbit Spearmint x 10

L60.00
Next Product Image

Curaprox Be You Whitening Toothpaste 60ml

L1,440.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Curaprox Be You Whitening Toothpaste është një pasta dëndë dhe freskuese për dhëmbë, e dizajnuar për të ndihmuar në pastrimin dhe zbardhjen e tyre. Formulimi i saj përfshin fluorin për mbrojtjen kundër kariesit dhe ekstrakte bimore të cilat ndihmojnë në pastrimin dhe mbajtjen e higjienës së gojës.

Kjo pasta përmban një kombinim të veçantë të ingredientëve që ndihmojnë në heqjen e plakës dhe ngjyrës së errët, duke e bërë atë një zgjedhje të mirë për ata që kërkojnë një zgjidhje për zbardhjen e dhëmbëve. Formulimi i saj është i shijshëm dhe e lehtë për tu përdorur, duke ofruar një ndjesi të freskët dhe të pastër pas përdorimit.

Paketa prej 60ml e bën atë të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe për të mbajtur me veten gjatë udhëtimeve. Curaprox Be You ëhitening Toothpaste është një zgjedhje e mirë për ata që dëshirojnë të ruajnë shëndetin dhe pamjen e tyre të dhëmbëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Curaprox Be You Whitening Toothpaste 60ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping