Previous
Previous Product Image

Oral B Pro Series 1 Black

Original price was: L5,000.00.Current price is: L4,500.00.
Next

Ultradent – Opalesence (pastë zbardhuese)

L1,500.00
Next Product Image

Curaprox Travel Set

L1,200.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Curaprox Travel Set është një set udhëtimi i përshtatshëm për mbajtjen e higjienës së gojës gjatë udhëtimeve. Seti përfshin një numër të produkteve të nevojshme për kujdesin e dhëmbëve dhe gojës në një paketë të vogël dhe të lehtë për transport.

Përveç paste dëndë për dhëmbë, seti mund të përfshijë edhe fjalë banale, nit dhëmbësh, dhe mjet për pastrimin e gjuhës. Këto produkte janë të dizajnuara për të siguruar një higjienë të mirë orale edhe në udhëtime, duke mbajtur gojën e freskët dhe të pastër.

Curaprox Travel Set është i përshtatshëm për udhëtimet e shkurtra dhe të gjata, dhe është një zgjedhje e mirë për ata që kujdesen për higjienën e gojës gjatë udhëtimeve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Curaprox Travel Set”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping