Previous
Previous Product Image

Uriage Water Cream 15ml Travel Size

L 300.00
Next

Apivita Gentle Daily Shampoo 75ml Travel Size

L 300.00
Next Product Image

Description

La Roche-Posay Eau Micellaire Ultra është një ujë micellaire që përdoret për pastrimin e lëkurës së fytyrës dhe syve, veçanërisht të përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme. Formulimi i tij është i pasuruar me ujë termal të La Roche-Posay, i cili ka veti qetësuese dhe antioksiduese për lëkurën.

Ujëra micellaire janë efektive për pastrimin e lëkurës duke larguar grimcat dhe mbetjet e grimcit, pa nevojitur për shpëlarje pas përdorimit. Ato janë të përshtatshme për lëkurën e ndjeshme, pasi janë të buta dhe nuk përmbajnë alkool ose parabene.

Paketa e vogël prej 50ml e La Roche-Posay Eau Micellaire është e përshtatshme për udhëtime ose për përdorim të lehtë në udhë. Mund të përdoret për pastrimin e fytyrës dhe syve për të hequr grimcat dhe mbetjet e grimcit, duke lënë lëkurën të pastër dhe të freskët.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “La Roche Posay Eau Micellaire 50ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?