Previous
Previous Product Image

Immunotrofina 180ml

L 1,660.00
Next

Artrohelp Forte x20 flaconcini

Original price was: L 4,200.00.Current price is: L 4,000.00.
Next Product Image

Doppel Herz Collagen 11.000 Plus x30 flacon

Original price was: L 7,000.00.Current price is: L 6,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Doppelherz Collagen 11.000 Plus është një suplement ushqimor në formë të lëngshme, i cili përmban lëndë ushqyese si kolagjeni, acid hyaluronic, biotina, seleni, zinku dhe vitaminat C dhe E. Ky produkt është i dizajnuar për të mbështetur shëndetin e lëkurës, flokëve, thonjve dhe të përgjithshëm për të forcuar strukturën e kolagjenit në organizëm.

Kolagjeni është një proteinë thelbësore për elasticitetin dhe rezistencën e lëkurës, ndërsa acid hyaluronic është i rëndësishëm për hidratimin dhe mbajtjen e lëkurës së butë. Vitaminat dhe mineratet e përfshira në këtë produkt kanë për qëllim të forcimin e sistemit imunitar dhe të përmirësojnë metabolizmin e qelizave të lëkurës.

Doppelherz Collagen 11.000 Plus rekomandohet të përdoret si pjesë e një dietë të shëndetshme dhe të balancuar. Për më shumë informacion, është e rekomandueshme të konsultoheni me një mjek ose një profesionist të shëndetit para fillimit të përdorimit të këtij produkti.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Doppel Herz Collagen 11.000 Plus x30 flacon”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?