Zanzan Spray 100ml

L700.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Zanzan Spray është një produkt që përdoret për t’u mbrojtur nga mushkonjat dhe insektet e tjera që mund të shkaktojnë ndërlikime gjatë verës. Kjo spray është e dizajnuar për të qenë efektive kundër një gamme të gjerë të insekteve, duke përfshirë mushkonjat, shkopinjat dhe kërpudhat.

Zanzan Spray përmban përbërës aktivë që janë të njohur për aftësitë e tyre repelente ndaj insekteve, siç janë DEET dhe IR3535. Ky produkt është i lehtë për t’u aplikuar dhe shpërndahet lehtësisht në lëkurë. Gjithashtu, ka një aromë të këndshme dhe nuk lë lëkurën e ndjeshme ose të yndyrshme.

Ky spray është i pakëndshëm për insektet dhe ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga pikët e tyre, duke e bërë atë një zgjedhje të mirë për ata që duan të qëndrojnë të mbrojtur gjatë qëndrimit jashtë në natyrë ose në vende të tjera ku insektet janë të pranishme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zanzan Spray 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping