Previous
Previous Product Image

Elgydium Sensitive 75ml

Original price was: L750.00.Current price is: L600.00.
Next

Oral B Pro Series 1 Black

Original price was: L5,000.00.Current price is: L4,500.00.
Next Product Image

Elgydium Perioblock Care 75ml

L850.00

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Elgydium Protection Caries është një pastë dëndente dentare e pasuruar me fluor, e cila është e dizajnuar për të ndihmuar në parandalimin e kariesit dhe për të forcuar esëllën e dhëmbëve. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe përmban një formulë të pasur me fluor (1450 ppm F), e cila ndihmon në rrethimin dhe mbrojtjen e dhëmbëve nga plakja dentare dhe nga kari.

Pastai Elgydium Protection Caries gjithashtu ka një aromë të këndshme dhe freskuese që e bën përdorimin e saj më të këndshëm. Për të arritur rezultate më të mira, rekomandohet të përdoret dy herë në ditë si pjesë e rutinës së përditshme të higjienës orale.

Si me çdo produkt për kujdesin e dhëmbëve, është e rëndësishme të përdorni pastën dentare sipas udhëzimeve të prodhuesit dhe të konsultoheni me dentistin për çdo nevojë ose shqetësim të veçantë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Elgydium Perioblock Care 75ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping