Previous
Previous Product Image

Vichy Shampoo Densi Solutions 250ml

Original price was: L 2,100.00.Current price is: L 2,000.00.
Next

Davines Energizing Shampoo 250ml

Original price was: L 2,180.00.Current price is: L 2,000.00.
Next Product Image

Davines Purifying Shampoo 250ml

Original price was: L 2,180.00.Current price is: L 2,000.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Davines Purifying Shampoo është një shampo e pasuruar me ekstrakte natyrale që është e dizajnuar për të pastruar dhe për të rregulluar lëkurën e kokës. Ky shampo përmban ekstrakte të bimëve që kanë veti pastruese dhe qetësuese, duke ndihmuar në heqjen e yndyrës së tepërt dhe në pastrimin e thellë të poretë. Formulimi i këtij shampos gjithashtu përmban vitamina dhe minerale që ndihmojnë në mbajtjen e lëkurës të shëndetshme dhe të qetë. Përdoret si një shampo e zakonshme, aplikohet në flokët e lagur dhe masazhohet për të krijuar shkumë, pastaj lahet me ujë të vakët. Pas përdorimit, lëkura dhe flokët do të ndjehen të pastër dhe të lehta, duke e bërë këtë shampo të përshtatshme për përdorim të përditshëm për të mbajtur lëkurën dhe flokët e shëndetshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Davines Purifying Shampoo 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?