Previous
Previous Product Image

Korff Cure Make Up Base 30ml

L3,780.00
Next

Korff Cure Make Up Foundation 30ml

L5,260.00
Next Product Image

Korff High Definition Mascara 9ml

L3,080.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: , ,

Description

Rimel për të definuar si edhe për t’I dhënë volum qerpikëve. I pasuruar me Acid Hyaluronic dhe Vitamina E. I testuar klinikisht, dermatologjikisht si edhe oftalmologjikisht. I përshtatshëm për sy sensitivë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korff High Definition Mascara 9ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping