Previous
Previous Product Image

Avene Couvrance Eye Pencil Black

L 2,200.00
Next

Vichy MineralBlend 03 30ml

L 3,700.00
Next Product Image

Avene Couvrance Fluid Foundation 30ml

L 3,200.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Avene Couvrance Fluid Foundation ka nje mbulim tërheqës dhe të natyrshëm për lëkurën. Formuluar me përbërës të zgjedhur me kujdes, kjo fondatine ka një bazë të butë dhe të lehtë, që e bën atë të përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Eshtë e pasuruar me pigmente që mbulon rrudhat dhe përmirëson pamjen e lëkurës së fytyrës. Formulimi i saj është i dizajnuar për të mbajtur për një kohë të gjatë pa shpëlarje ose zbërthime, duke e bërë atë një zgjedhje të mirë për një pamje të qëndrueshme dhe tërheqëse.

Përveç kësaj, Couvrance Fluid Foundation është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe është testuar dermatologjikisht për sigurinë dhe efikasitetin e tij. Vjen në një shishe prej 30 ml, e cila është e përshtatshme për përdorim të gjatë dhe të qëndrueshëm. Për rezultate më të mira, rekomandohet aplikimi i kësaj fondatine me një aplikator ose me gishtërinj për të arritur një pamje tërheqëse dhe të përshtatshme për lëkurën tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Avene Couvrance Fluid Foundation 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?