Previous
Previous Product Image

Vichy Aminexil Clinical 5 x21

L9,300.00
Next

Davines OI Hair Butter 250ml

L3,320.00
Next Product Image

Rigenforte Retard 30naturcaps

L1,150.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Rigenforte Retard është një suplement ushqimor i përpunuar me një formulë të veçantë për të mbështetur shëndetin e flokëve dhe të thonjtë. Kjo formulë përmban një kombinim të veçantë të vitaminave, mineraleve dhe ekstrakteve bimore që kanë një efekt pozitiv në rritjen dhe forcat e flokëve dhe të thonjve.

Përmban vitaminën E, seleniun, zinkun dhe biotinën, të cilat janë substancat themelore për rritjen e shëndetshme të flokëve dhe të thonjve. Përveç kësaj, përmban edhe ekstrakte bimore si serenoa repens dhe prunella vulgaris, të cilat kanë një rol të rëndësishëm në mbështetjen e shëndetit hormonal dhe të lëkurës së kokës.

Kapsulat e Rigenforte Retard janë të dizajnuara për të liruar graduarisht substancat e tyre aktive në trup, duke siguruar një efekt të qëndrueshëm dhe të qëndrueshëm. Përdorimi i rregullt i këtij suplementi ushqimor mund të ndihmojë në forcimin e flokëve dhe të thonjve, në rritjen e shkëlqimit dhe rezistencës së tyre, dhe në përmirësimin e shëndetit të lëkurës së kokës.

Produkti vjen në një paketim prej 30 kapsulash, e cila është e përshtatshme për përdorim të gjatë dhe të qëndrueshëm. Për rezultate më të mira, rekomandohet përdorimi i rregullt dhe i vazhdueshëm i produktit, në përputhje me udhëzimet e dhëna në etiketën e produktit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rigenforte Retard 30naturcaps”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping