Previous
Previous Product Image

Vichy Clinical Control 96h 50ml

L1,830.00
Next

Klorane Deodorant Spray 125ml

L1,500.00
Next Product Image

Vichy Homme Deodorant 100ml

L1,800.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Vichy Homme Deodorant është një deodorant i shkëlqyer i formuluar specifikisht për burrat, për të ofruar një mbrojtje të fuqishme dhe të qëndrueshme kundër djersës dhe aromës së pakëndshme gjatë gjithë ditës. Si një produkt i kujdesit personal nga Vichy, ky deodorant është përshtatur për nevojat specifike të lëkurës së meshkujve dhe është projektuar për të siguruar një ndjenjë të freskët dhe të pastër për një periudhë të gjatë kohore.

Formulimi i Vichy Homme Deodorant përfshin përbërës të cilët punojnë së bashku për të neutralizuar aromën e pakëndshme të djersës dhe për të kontrolluar prodhimin e saj. Gjithashtu, ky dezodorant përmban minerale termale të Vichy, të cilat e bëjnë atë të përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme dhe të ngjitshme.

Ky dezodorant ka një formulë të lehtë dhe të shpejtë për t’u aplikuar, dhe nuk lë residuje të pakëndshme mbi rrobat tuaja. Përdorimi i rregullt i Vichy Homme Deodorant mund të ndihmojë në mbrojtjen e lëkurës nga irritimet dhe në të njëjtën kohë të sigurojë një ndjenjë të kënaqshme të freskisë gjatë gjithë ditës.

Për ta përdorur, aplikoni dezodorantin në zonën e pastruar dhe të thatë të axhës nën sqetull. Lërini të thahet për disa momente përpara se të vishni rrobat tuaja.

Në përgjithësi, Vichy Homme Deodorant është një zgjedhje e shkëlqyer për burrat që kërkojnë një dezodorant të fuqishëm dhe të qëndrueshëm për të mbrojtur lëkurën e tyre nga djersa dhe aromat e pakëndshme. Me formulën e saj efikase dhe të lehtë për t’u aplikuar, ky dezodorant është një pjesë e rëndësishme e rutinës së kujdesit personal për një ndjenjë të kënaqshme dhe të freskëtë gjatë gjithë ditës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Vichy Homme Deodorant 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping