Previous
Previous Product Image

Webber Naturals Women’s 50+Complete Multivitamine

L 3,500.00
Next

Immunotrofina 180ml

L 1,660.00
Next Product Image

Leaton Classic 500ml

L 1,300.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Suplement me 10 Vitamina thelbësore, Kafeinë dhe Vermut. Toniku ka një efekt të dukshëm forcues. Përdoret për vitalitet dhe performancë të lartë. Pa laktozë dhe gluten. Tonik klasik për përdorim të përditshëm. Përdoret 15 ml, tre herë në ditë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Leaton Classic 500ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?