Previous
Previous Product Image

Gral Medical Ankle Support

L1,700.00
Next

Dr.Luigi

Original price was: L4,300.00.Current price is: L4,000.00.
Next Product Image

Alkool etilik 70% 100ml

L100.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Alkool etilik 70% në format spray, për përdorim të jashtëm lokal. Ndihmon në parandalimin e infeksioneve, si pastrues dhe dezinfektues. Duhen mbrojtur sytë gjatë përdorimit, pasi shkakton irritim.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Alkool etilik 70% 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping