Previous
Previous Product Image

Korff Cure Make Up Foundation 30ml

L5,260.00
Next

Korff – Complete Night Renew Serum

L124,600.00
Next Product Image

Korff Perfecting Powder 12.8g

Original price was: L3,650.00.Current price is: L3,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Pudër në formë pluhuri, që ndihmon për të rritur kohëzgjatjen e fondatinës, duke eliminuar yndyrën e tepërt. E pasuruar me Acid Hyaluronic dhe Vitamina E. E testuar dermatologjikisht. Shmangni kontaktin me zonën e syve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korff Perfecting Powder 12.8g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping