Previous
Previous Product Image

Imuno Beta x30 capsule

L 1,900.00
Next

Webber Naturals Women’s 50+Complete Multivitamine

L 3,500.00
Next Product Image

Imuno Beta 200g

L 1,600.00

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Suplement ushqimor në formë shurupi me përbërje eliksir të Beta-glukan, Zinc dhe Vitaminë C. Përdoret për fëmijët nga mosha 3 vjeç si edhe të rritur. Tundet përpara përdorimit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Imuno Beta 200g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?