Previous
Previous Product Image

Stimaton x10 flaconcini

L 4,000.00
Next

Imuno Beta 200g

L 1,600.00
Next Product Image

Imuno Beta x30 capsule

L 1,900.00

Out of stock

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Suplement ushqimor në formë capsule me përbërje eliksir të Beta-glukan, Zinc dhe Vitaminë C. Përdoret për fëmijët nga mosha 7 vjeç si edhe të rritur. Rekomandohet përdorimi 1-2 capsula në ditë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Imuno Beta x30 capsule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?