Previous
Previous Product Image

Trioflex x 60 capsules

L4,680.00
Next

Imuno Beta x30 Capsules

L1,900.00
Next Product Image

Stimaton x 10 flaconccini

L4,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Shtesë ushqimore me përmbajtje të qumështit të bletës, polen, ginko dhe eleuterokok. Indikohet në rastet e uljes së memories, konvaleshencës pas gripit si edhe për problemet intestinale. Eleuterokoku forcon imunitetin, memorien dhe përqëndrimin.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stimaton x 10 flaconccini”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping