Previous
Previous Product Image

Rilastil Dermastil Pediatric Body Milk 100ml

L1,890.00
Next

Biolane Cleansing Emulsion 750ml

L1,500.00
Next Product Image

Description

Karamele të buta për fëmijë duke filluar nga 3 vjeç, me shije të pëlqyeshme molle dhe frutash pylli. Me përmbajtje të vitaminave C, D3, E, disa vitaminave B, Zn, ekstrakte të bimës Sambucus Nigra. Përdorimi: 2 karamele në ditë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Martians Gummies Elderberry x 50 gummies”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping