Previous
Previous Product Image

Colisen Gocce 30ml

L 1,400.00
Next

Martians x50 Elderberry Gummies

L 1,680.00
Next Product Image

Nutrigen Bonidenti 25ml

L 950.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Suplement ushqimor me Vitamine D 400UI dhe Fluor, për të përmbushur nevojat ditore të foshnjave, për rritjen normale të dhëmbëve dhe kockave. Pa ngjyrues dhe ëmbëlsues. Nuk përmban fenilalaninë, Vitamina D nuk ka origjinë shtazore.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutrigen Bonidenti 25ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?