Previous
Previous Product Image

Lierac Creme Moussante 150ml

L2,360.00
Next

Lierac the Cleansing Foam 150ml

L1,850.00
Next Product Image

Lierac Sunissime Eye Care 3g

L3,900.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Aplikator për kujdesin e syve ndaj diellit, kundër fotoplakjes, me efekt zbukurues dhe shkëlqyes falë Acidit Hyaluronik, i cili hidraton dhe zbut lëkurën e brishtë rreth syve. Të aplikohet në konturin e syve, përpara çdo ekspozimi në diell.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lierac Sunissime Eye Care 3g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping