Previous
Previous Product Image

Bioscalin Shampoo 45+ 200ml

L1,560.00
Next

Bioscalin Nova Genina x 30 tablete

Original price was: L3,120.00.Current price is: L3,000.00.
Next Product Image

Bioscalin Trico Age Ampula x 10 ampula

L5,460.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Bioscalin Trico Age Ampula është një produkt inovativ për kujdesin e flokëve, i cili vjen në formë ampulash për përdorim të drejtpërdrejtë në rrënjët e flokëve. Kjo formulë është e pasur me komplekse vitaminash, aminoacide dhe ekstrakte bimore, e cila është specifikisht e dizajnuar për të rritur rezistencën dhe elasticitetin e flokëve. Ampulat e Bioscalin Trico Age ndihmojnë në luftën kundër rënies së tepërt të flokëve dhe ndihmojnë në rritjen e flokëve të shëndetshëm. Përdorimi i rregullt i kësaj ampuleje mund të forcojë flokët dhe të ndihmojë në rikthimin e shëndetit të tyre.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bioscalin Trico Age Ampula x 10 ampula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping