Previous
Previous Product Image

Rilastil Aqua Color 40ml

Original price was: L3,490.00.Current price is: L3,200.00.
Next

Pharmaceris Anti Comedone Cream for T-Zone 40ml

L2,900.00
Next Product Image

Rilastil Aqua Intense Serum 15ml

L2,030.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Serumi Rilastil Aqua Intense është një produkt i përshtatur për të siguruar hidratim të thellë dhe të intensiv për lëkurën. Si një serum i shkëlqyer i kujdesit të lëkurës nga Rilastil, kjo formulë përmban përbërës aktivë të cilët janë projektuar për të forcuar barrierën e hidratimit të lëkurës dhe për të siguruar një gjendje të shëndetshme dhe të freskët për lëkurën tuaj.

Përbërësit kryesorë të Aqua Intense Serum përfshijnë acidin hialuronik, i cili është një substancë e njohur për aftësinë e saj për të mbajtur lagështinë në lëkurë. Ky përbërës ujëmbajtës ushqen lëkurën dhe e bën atë të duket më të bukur dhe më të shëndetshme. Gjithashtu, serum përmban edhe një kompleks vitaminash dhe antioksidantësh që ndihmojnë në rikujdesimin e lëkurës dhe në mbrojtjen e saj nga dëmtimet mjedisore.

Ky serum ka një teksturë të lehtë dhe të shpejtë për t’u absorbuar, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim nën kremet e zakonshme të ditës ose të natës. Përdorimi i rregullt i Aqua Intense Serum mund të ndihmojë në forcimin e strukturës së lëkurës dhe në zvogëlimin e shenjave të stresit dhe lodhjes.

Për ta përdorur, aplikoni një sasi të vogël të serumit në lëkurën e pastruar të fytyrës dhe qafës, duke masazhuar butësisht derisa të absorbohen plotësisht. Përdorni dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje, për rezultate maksimale.

Në përgjithësi, Rilastil Aqua Intense Serum është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kërkojnë një produkt të fuqishëm hidratues për lëkurën. Me formulën e pasur me acid hialuronik dhe antioksidantë, ky serum është një zgjedhje e shkëlqyer për të mbajtur lëkurën e hidratuar dhe të shëndetshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rilastil Aqua Intense Serum 15ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?