Previous
Previous Product Image

Lierac Premium Silky Cream 50ml

L 10,600.00
Next

Korff Corretore Illuminante 6.5ml

L 2,500.00
Next Product Image

Phyto Repair Mask 200ml

L 2,900.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: , ,

Description

Phyto Reparation Intensive Repair Mask është zgjedhja e duhur për ata që kërkojnë një maskë intensive për riparimin dhe fortifikimin e flokëve të tyre, duke ofruar një kujdes të vecantë për shëndetin dhe pamjen e tyre.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phyto Repair Mask 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?