Previous
Previous Product Image

Acumed 360ml

Original price was: L 1,200.00.Current price is: L 1,000.00.
Next

Curasept ADS 705 0.05% 75ml

L 850.00
Next Product Image

Phyto Phanere x120 capsule

L 2,550.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Phyto Phanere është një suplement dietik i formuluar për të përmirësuar shëndetin e flokëve dhe thonjve. Ky suplement përmban një përzierje të pasur me vitamina, minerale, dhe përbërës natyralë që ndihmojnë në rritjen dhe forcimin e flokëve dhe thonjve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phyto Phanere x120 capsule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?