Previous
Previous Product Image

Wellman 70+ x30 tablet

L 1,500.00
Next

Armour Adult Pants S,M,L x10 pcs

L 800.00
Next Product Image

Pharmasept Calming gel 15ml

L 560.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Xhel në formë roll-on që përdoret pas pickimeve nga insektet si mushkonjat dhe grerëzat, pa amoniak.

Veprim qetësues me ekstrakt Propolisi dhe Allantoinë, duke dhënë një ndjenjë lehtësimi nga pickimet dhe acarimet e mundshme.
Efekt hidratues me Provitaminë B5.
Për rezultate më të mira, përsëriteni pas 2-5 minutash.
Nëse acarimi vazhdon aplikojeni 2-3 herë në ditë.
I përshtatshëm për tatuazhe dhe pas depilimit.

Dermatologjikisht i testuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pharmasept Calming gel 15ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?