Previous
Previous Product Image

Nutriva Sereval 50ml

L 2,560.00
Next

Eagle ImmuVid 12ml

L 2,950.00
Next Product Image

Otosan Nasal Spray Baby 30ml

L 1,430.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Rezultati i kërkimit tonë të vazhdueshëm në fushën e otolaringologjisë, Otosan® Nasal Spray Baby është një dekongjesant nazal i bërë me përbërës me origjinë bimore, me një formulë të butë që e bën këtë produkt të përshtatshëm për fëmijët.

Otosan® Nasal Spray Baby është një solucion që përmban ujë deti nga Brittany me përqendrim 1.1% (tretësirë ​​hipertonike), i pasuruar me përbërës me origjinë bimore, si xhel organik Aloe Vera, vaj esencial portokalli organik, glukonat bakri dhe karboksimetil betaglukan.
Meqenëse është pa vazokonstriktorë dhe gazra shtytës, Otosan® Nasal Spray Baby është gjithashtu ideal për përdorim afatgjatë si një trajtim ndihmës në rastet e:
  • ftohjet sezonale ose ftohjet e shkaktuara nga alergjitë;
  • sinusit dhe kongjestion nazal;
  • thatësi dhe irritim i mukozës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Otosan Nasal Spray Baby 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?