Previous
Previous Product Image

Neutrogena Gel Moisturiser 50ml

L1,200.00
Next

Ginkgo Complex x 30 caps

L1,270.00
Next Product Image

Otosan Nasal Wash Kit + 30 bustina

L3,430.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Otosan Nasal Wash është një praktikë që përfshin derdhjen e një solucioni hidro-kripur në hundë, duke lejuar që lëngu të rrjedhë në njërën vrimë hunde dhe më pas ta lini të derdhet nga tjetra.

30 thasë janë bërë me tretësirë të kripur të pasuruar me bikarbonat natriumi dhe acid hialorunik me veti zbutëse dhe hidratuese.

Është i dobishëm në rast të:

kongjestion i hundës;
rinitit të ftohtë ose alergjik;
sinusit akut dhe kronik;
rinitit hipertrofik gjatë shtatzënisë;
gërhitës gjatë natës;
qëndrimi në mjedise të thata ose të ndotura;
ekspozimi ndaj tymrave dhe irrituesve;
kirurgji (para dhe pas);
Pastrimi i përditshëm i zgavrave të hundës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Otosan Nasal Wash Kit + 30 bustina”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?