Previous
Previous Product Image

Nutriva Sereval 50ml

L 2,560.00
Next

Eagle ImmuVid 12ml

L 2,950.00
Next Product Image

Otosan Gocce Auriculari 10ml

L 1,300.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Pika natyrale të veshit që zhvillojnë një veprim të trefishtë:
– qetëson skuqjen dhe irritimin e lëkurës;
– dezinfekton veshkën;
– mbron veshin, duke rivendosur ekuilibrin fiziologjik.
Pikat promovojnë pastrimin e kanalit të veshit, emulsifikojnë dyllin e veshit dhe nxisin eliminimin e tij, si dhe mbrojnë veshin duke forcuar mbrojtjen e tij, pa e tharë lëkurën dhe duke respektuar ekuilibrin natyral fiziologjik dhjamor.
Të testuar dermatologjikisht, jo irritues, pa konservues apo ngjyrues sintetikë, 100% natyral, delikat dhe efektiv, janë të përshtatshëm për të gjithë, të rritur, fëmijë dhe mbajtës të aparateve të dëgjimit, edhe për përdorim të zgjatur.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Otosan Gocce Auriculari 10ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?