Previous
Previous Product Image

NexFerrous 150mg x30 capsule

L 3,950.00
Next

Eludril Classic 200ml

L 850.00
Next Product Image

Orsovit x6 bustine

L 788.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Salvit Orsovit janë bustina me elektrolike të cilat shërbejnë për rehidrim në rastet e prishjes së balancës elektrolitike si pasojë e humbjes së lartë të ujit dhe kripërave në rastet e të vjellave dhe diarresë. Ka shije portokalli.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Orsovit x6 bustine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?