Previous
Previous Product Image

Health Aid Haemovit Plus x30 capsule

L 2,275.00
Next

Ferrolip Baby 30ml

L 1,200.00
Next Product Image

Morfeus x30 tablet

L 960.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Morfeus është një suplement ushqimor I cili ka në përmbajtje kombinimin e Vitaminës C, D3 dhe Zinkut. Ndihmon në forcimin e sistemit imunitar, mbron qelizat nga stresi oksidativ, lehtëson stresin mendor dhe atë fizik.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Morfeus x30 tablet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?