Previous
Previous Product Image

Kidal 400IU 30ml

L 1,480.00
Next

Solgar Koji Iron x30 capsule

Original price was: L 2,710.00.Current price is: L 2,000.00.
Next Product Image

Onovo Deep Cleanse x60 veg capsule

Original price was: L 3,900.00.Current price is: L 3,700.00.

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Onovo Deep Cleanse x60 Veg Capsules është një suplement dietik i formuluar për të mbështetur detoksifikimin dhe pastrimin e trupit. Ky produkt përmban një përzierje të përbërësve natyralë që ndihmojnë në eliminimin e toksinave dhe mbështesin funksionin e duhur të sistemit tretës dhe të mëlçisë.Karakteristikat kryesore:Ekstrakt i qumështit të gjembit (Milk Thistle): Ndihmon në mbrojtjen dhe rigjenerimin e qelizave të mëlçisë, duke përmirësuar funksionin e saj dhe detoksifikimin.Ekstrakt i çikores (Chicory Root): Mbështet tretjen dhe ndihmon në eliminimin e toksinave nga trupi.Ekstrakt i barit të grurit (Wheatgrass): Përmban klorofil dhe lëndë ushqyese që ndihmojnë në pastrimin e gjakut dhe mbështesin detoksifikimin e përgjithshëm.Ekstrakt i artë të fllanxhes (Dandelion Root): Ndihmon në funksionin e mëlçisë dhe në pastrimin e traktit urinar.Aloe Vera: Ndihmon në funksionimin e mirë të traktit tretës dhe ka veti qetësuese dhe shëruese.Përfitimet:Mbështet detoksifikimin dhe pastrimin e trupit.Përmirëson funksionin e mëlçisë dhe sistemit tretës.Ndihmon në eliminimin e toksinave dhe mbetjeve nga trupi.Mbështet shëndetin e përgjithshëm dhe mirëqenien.Mënyra e përdorimit: Rekomandohet të merren 1-2 kapsula në ditë me një gotë ujë, mundësisht para ushqimit, ose sipas këshillës së mjekut tuaj. Për rezultate optimale, përdorimi i rregullt dhe i vazhdueshëm është i këshilluar.Kujdes:Konsultohuni me mjekun tuaj përpara se të filloni përdorimin e këtij suplementi, sidomos nëse jeni duke marrë medikamente të tjera ose keni ndonjë gjendje mjekësore specifike.Mbajeni produktin në një vend të freskët dhe të thatë, larg nga fëmijët.Ky suplement është i përshtatshëm për veganët dhe nuk përmban gluten, sojë, apo aditivë artificialë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Onovo Deep Cleanse x60 veg capsule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?