Previous
Previous Product Image

Digeracid x12 bustine

L 2,180.00
Next

Ferrolip Baby 30ml

L 1,200.00
Next Product Image

Oligogal x30 capsule

L 530.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Oligal Zn+ Vitaminë C është suplement ushqimor që përmban Zink dhe vitaminë C. Ndihmon në rritjen e sistemit imunitar.  Shërben si antioksidant i fuqishëm dhe mbron qelizat nga çlirimi i radikaleve të lira. Zinku është i nevojshëm për zhvillimin, ndarjen dhe maturimin e qelizave. Ka një efekt të favorshëm në funksionet dhe organet e sistemit riprodhues si dhe në rritjen e kockave.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Oligogal x30 capsule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?