Previous
Previous Product Image

Synergy Osteofit x 60 caps

L1,870.00
Next

Kiro Complex x 20 tablets

Original price was: L3,230.00.Current price is: L3,000.00.
Next Product Image

Nutriva Vegan D3 2000 UI x 60 tab

L3,000.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

NUTRIVA VEGAN D3 është një shtesë ushqimore e vitaminës D3 me origjinë bimore. Vitamina D kontribuon në përthithjen dhe përdorimin normal të kalciumit dhe fosforit, në mirëmbajtjen e kockave normale dhe në ruajtjen e funksionit normal të muskujve. Tek fëmijët, vitamina D kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe është e nevojshme për rritjen normale dhe zhvillimin e kockave.
FORMATI I DISPOZUESHËM:
Formati i 60 skedave të përtypshme
Formati me 120 skeda të përtypshme
Formati 50 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nutriva Vegan D3 2000 UI x 60 tab”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?