Previous
Previous Product Image

Urimil glyco x30 capsule

L 2,700.00
Next

Hydramin x20 bustine

Original price was: L 980.00.Current price is: L 900.00.
Next Product Image

Natures Aid collagen Joint Formula x60 capsule

L 3,800.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Formuluar duke përdorur kolagjenin e pastër detar të hidrolizuar (Tipi II), formula jonë e nyjeve të kolagjenit kombinon një sërë lëndësh ushqyese të zgjedhura me kujdes, ideale për ata me një mënyrë jetese aktive ose për mbështetje shtesë më vonë në jetë. Produkti përmban gjithashtu vitaminë D3 dhe zink për të ndihmuar në ruajtjen e kockave normale, bakër dhe mangan që ndihmojnë në mirëmbajtjen e indit lidhës normal dhe vitaminë C e cila mbështet formimin normal të kolagjenit dhe funksionin normal të kërcit.

Çdo kapsulë e lehtë për t’u marrë siguron 500 mg kolagjen detar të tipit II në kombinim me vitaminat B2, C dhe D, zink, bakër, selen dhe mangan në një përzierje unike që nuk përmban grurë, qumësht dhe gluten.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Natures Aid collagen Joint Formula x60 capsule”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?