Previous
Previous Product Image

Curasept ADS 705 0.05% 75ml

L 850.00
Next

Opalesence

L 1,500.00
Next Product Image

Lacalut Fluorid 75ml

L 480.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Lacalut Fluorid Fresh Toothpaste

Pastë dhëmbësh e cila siguron freski dhe mbrojtje falë kompeksit DUO-Fluoride dhe Olaflur. Mbron në mënyrë efikase nga prishja e dhëmbëve, kujdeset për mishrat e dhëmbëve dhe siguron frymëmarrje të freskët.

Hidroksiapatiti forcon smaltin e dhëmbëve dhe mbështet remineralizimin e dhëmbëve.

  • Kujdeset për mishrat e dhëmbëve
  • Forcon smaltin e dhëmbëve
  • Siguron frymëmarrje të freskët
  • Kompleksi DUO-Fluoride siguron mbrojtje kundër prishjes së dhëmbëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lacalut Fluorid 75ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?