Previous
Previous Product Image

Deep Sleep Melatonin 1mg x10 capsule

Original price was: L 924.00.Current price is: L 800.00.
Next

Biomelinn x15 tablet

L 1,750.00
Next Product Image

Curasept ADS 705 0.05% 75ml

L 850.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Categories: ,

Description

Pastë dhëmbësh në formën e një xheli për përdorim të përditshëm. Pastron plotësisht dhëmbët dhe është delikate me mishrat e dhëmbëve. Parandalon formimin e pllakave bakteriale. Ka veti antibakteriale dhe dezinfektuese, në sajë të pranisë së klorheksidinës. Përmban sistemin ADS (që synon të parandalojë ngjyrosjen e dhëmbëve).

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Curasept ADS 705 0.05% 75ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?