Previous
Previous Product Image

Curasept Luxury Whitening 75ml

L 3,000.00
Next

Elgydium Gel Junior Bubble 50ml

Original price was: L 750.00.Current price is: L 600.00.
Next Product Image

Emoform Junior 75ml

L 560.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Emoform Junior ® është një pastë për fëmijë mbi 6 vjeç, ideale gjatë fazës së rritjes. Veprimi i fluorit dhe xilitolit ndihmon në parandalimin e kariesit dhe forcimin e smaltit të dhëmbëve të përhershëm.

Ekstraktet e lichene, sherebelës dhe propolisit kontribuojnë në parandalimin e formimit të pllakave që favorizojnë shëndetin e gingivave.

Nuk përmban saharinë, SLS dhe SLES, pa PEG dhe limonene për të limituar rrezikun e irritimit të mukozës orale.

Shije delikate mente.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Emoform Junior 75ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?