Previous
Previous Product Image

Phyto Color 5.5

L 1,500.00
Next

Piz Buin Sun Lipstick SPF 30

Original price was: L 360.00.Current price is: L 280.00.
Next Product Image

Korff Corretore Illuminante 6.5ml

L 2,500.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Korff Corretore Illuminante është një korektor që ndihmon në maskimin e defekteve të lëkurës dhe në dhënien e një ndriçimi të lehtë për të rritur shkëlqimin e lëkurës. Kjo formulë e pasur me përbërës të shkëlqyeshëm është e dizajnuar për të përmirësuar pamjen e lëkurës, duke i dhënë një pamje të shëndetshme dhe të freskët

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korff Corretore Illuminante 6.5ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?