Previous
Previous Product Image

Colidep Junior 20ml

L 1,470.00
Next

Calcicare 200ml

Original price was: L 1,819.00.Current price is: L 1,700.00.
Next Product Image

Yovita Plus Baby 14ml

L 860.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Yovita Baby plus është një suplement i lëngshëm me ekstrakte bimore dhe Probiotikë që përdoren tek foshnjet e porsalindura dhe fëmijët për të lehtësuar shqetësimet e aparatit tretës. Ekstrakti i Kamomilit dhe i Mëllagës përdoren për të rregulluar lëvizjen gastrointestinale dhe për të pakësuar gazrat. Fermentet laktike përmirësojnë tretjen dhe rivendosin florën normale të zorrëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Yovita Plus Baby 14ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?