Previous
Previous Product Image

Vitabiotics Osteocare x30 tablet

L 1,200.00
Next

Doppel Herz Lecithin x40 capsule

L 1,200.00
Next Product Image

Denk Arthro Active x14 bustine

L 2,193.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Suplement ushqimor me Acid Hialuronik, Kolagjen, ekstrakt Trendafili, vitaminë K dhe C. Ndihmon të keni kocka të forta, artikulacione të lëvizshme, muskuj që funksionojnë normalisht, pra një sistem muskulo-skeletik i shëndetshëm. Aktiviteti i shtuar fizik, mbipesha dhe mosha janë faktorë që nxisin shfaqjen e problemeve me kockat dhe artikulacionet. Për njerëzit që duan të ruajnë stilin e jetës së tyre aktive sa më gjatë të jetë e mundur. Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Denk Arthro Active x14 bustine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?