Previous
Previous Product Image

Serapinn Strong 600000 SPU x30 capsule

L 2,480.00
Next

Deep Sleep Melatonin 1mg x10 capsule

Original price was: L 924.00.Current price is: L 800.00.
Next Product Image

Grippoblock x12 sacchet

L 625.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Gripoblock është një produkt medicinal i kombinuar, që përmban Paracetamol, Fenilefrinë dhe Acid Askorbik (vitaminë C). Paracetamoli lehtëson dhimbjen dhe ul temperaturën e ngritur të trupit. Fenilefrina kontrakton enët e gjakut dhe zvogëlon mbushjen e tyre me gjak. Këto efekte rezultojnë në një ulje të rrjedhjes së hundës, ulje të ënjtjes, përmirësim në frymëmarrje dhe simptoma të tjera të ftohjes së zakonshme dhe gripit. Acidi Askorbik përmirëson gjendjen e përgjithshme të organizmit, forcon aftësitë e tij mbrojtëse dhe ka një efekt antioksidues. Gripoblock përdoret për trajtimin afatshkurtër të dhimbjes së kokës, dhimbjes së fytit, temperaturës së lartë, rrjedhjes së hundëve, teshtitje dhe dhimbjeve të muskujve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grippoblock x12 sacchet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?