Previous
Previous Product Image

Uri Royal x7 bustine

L 1,500.00
Next

Rhinostop Syrup 100ml

L 275.00
Next Product Image

Grintuss Adult 180g

L 1,780.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Produkt i bazuar në komplekset molekulare bimore dhe mjaltin që modulon kollën pa e shtypur atë, duke respektuar kështu rolin e saj të rëndësishëm në mbrojtjen e rrugëve të frymëmarrjes.

INDIKACIONE
Indikohet si në rastin e kollës së thatë dhe të yndyrshme dhe vepron duke mbrojtur mukozën, duke qetësuar irritimin dhe duke favorizuar heqjen e mukozës.

SI PUNON
Krijon një film mbrojtës me një “efekt pengues” që qetëson kollën duke mbrojtur rrugët e sipërme të frymëmarrjes.
Është formuluar posaçërisht për t’u ngjitur në mukozën dhe për të kufizuar kontaktin e saj me agjentë të jashtëm irritues. Gjithashtu nxit hidratimin e mukozës dhe mukusit duke favorizuar nxjerrjen e tyre.
Ekstraktet e thara në ngrirje të Plantain, Grindelia dhe Helichrysum, që vijnë nga kultivimet organike të kompanisë Aboca, kanë veti muko ngjitëse dhe mbrojtëse falë veprimit të substancave bimore si mucila, mishrat dhe rrëshirat.
Mjalti, i pranishëm në formulë, ka një veprim mbrojtës dhe zbutës, duke i dhënë shurupit një shije të këndshme, të plotësuar nga veprimi freskues i vajrave esencialë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grintuss Adult 180g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?