Previous
Previous Product Image

Uri Royal x7 bustine

L 1,500.00
Next

Rhinostop Syrup 100ml

L 275.00
Next Product Image

Grintuss Pediatric 180g

L 1,780.00

Hurry! only 5 left in stock.
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Grintuss Pediatric është shurup që përmban mjaltë dhe ekstrakte bimore që mbrojnë dhe qetësojnë rrugët e sipërme të frymëmarrjes. Zbut kollën e thatë duke reduktuar irritimin e mukozës dhe ndihmon në hidratimin dhe eliminimin e mukusit. Majlti mbron mukozën, zbut irritimin dhe ndihmon në hidratimin dhe largimin e sekrecioneve. Formon një film mbrojtës që ngjitet në mukozë dhe e mbron atë nga kontakti me agjentët patogjen. Ekstrakti bimor i Grindellia ka veprim mukorregullues sepse ndihmon në hidratimin dhe eliminimin e mukusit. Shurupi Pediatrik Grintuss indikohet për trajtimin e kollës së thatë ose me sekrecione tek fëmijët nga mosha 1 vjeç.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grintuss Pediatric 180g”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?