Previous
Previous Product Image

Shiringa Nazale x2

L 300.00
Next

Frezyderm Kids Sun Nip 175ml

L 3,250.00
Next Product Image

Frezyderm Baby Gums Gel 25ml

Original price was: L 1,250.00.Current price is: L 600.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Frezyderm Baby Gums Gel është një produkt i dizajnuar posaçërisht për të ndihmuar në ngacmimin dhe irritimin e foshnjave dhe fëmijëve të vegjël gjatë fazave të zhvillimit të dhëmbëve. Formulimi i pasur me Xylitol dhe ekstrakte bimorë të pasura në antioksidantë, ndihmon në zvogëlimin e ndjenjës së dhimbjes dhe disconfortit në fyt. Geli ka një bazë të ngopur me ujë, pa alkool dhe është i përshtatshëm për përdorim të sigurtë në fëmijët e vegjël. Përfitimet e mundshme të Frezyderm Baby Gums Gel përfshijnë lehtësimin e dhimbjes së fytit, zvogëlimin e inflamacionit dhe përmirësimin e përgjithshëm të komfortit të fëmijës gjatë rritjes së dhëmbëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Frezyderm Baby Gums Gel 25ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?