Previous
Previous Product Image

PIC Classic x 20 pcs

L190.00
Next

Ideos x 30 chewable tablets

L770.00
Next Product Image

Normolip 5 x30 naturcaps

L1,320.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Normolip 5 x30 naturcaps është një suplement ushqimor i formuluar për të mbështetur nivelin e lipideve në gjak. Kjo formulë përfshin një kombinim të veçantë të përbërësve të cilët janë të njohur për efektet e tyre pozitive në nivelin e kolesterolit në gjak.

Përmban ekstrakte bimore të tilla si lëng aloe vera, fara të lëngshme lulesh dhe shkurre dhe vitamina të ndryshme që ndihmojnë në mbajtjen e një niveli të shëndetshëm të kolesterolit.

Kjo formulë është e përshtatshme për ata që duan të mbajnë nivelin e lipidëve të tyre nën kontroll dhe të mbajnë një dietë të shëndetshme. Është e rëndësishme të konsultoheni me një mjek ose specialist përpara se të filloni një regjim të ri ushqimor ose të suplementeve për të siguruar që është e përshtatshme për nevojat tuaja të shëndetit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Normolip 5 x30 naturcaps”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?