Previous
Previous Product Image

Omega 3 Synergy 1000 mg x 60 soft gel

L1,560.00
Next

Vitalmix Energia Complex x 12 flacconcini

L2,180.00
Next Product Image

Power of Nature Vitamine C 500 mg x 36 tablets

L1,180.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Vitamina C kontribuon në:
Funksioni normal i sistemit imunitar*.
Mbrojtja e qelizave nga stresi oksidativ*.
Funksioni normal i sistemit imunitar gjatë dhe pas ushtrimeve fizike intensive*.
Formimi normal i kolagjenit për funksionimin normal të enëve të gjakut, kockave, kërcit, mishit të dhëmbëve, lëkurës, dhëmbëve*.
Metabolizmi normal që jep energji*.
Reduktimi i lodhjes dhe lodhjes*.
Funksionimi normal i sistemit nervor*.
Rritja e përthithjes së hekurit*.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Power of Nature Vitamine C 500 mg x 36 tablets”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?