Previous
Previous Product Image

Xflor gocce 5 ml

L 1,350.00
Next

Mini Drops Iron 50ml

L 1,200.00
Next Product Image

Colis Bimbi 30ml

L 1,670.00

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Description

Përshkrimi i produktit
Colis Bimbi është një suplement ushqimor i nevojshëm për të nxitur eliminimin e gazrave të zorrëve dhe lëvizshmërinë e rregullt gastrointestinale falë pranisë së koprës, kamomilit dhe balsamit të limonit.

Udhëzime për përdorim
Rekomandohet të merrni 13 pika (0,5 ml) 1 deri në 3 herë në ditë. Produkti mund të merret i pastër ose i holluar në ujë, çaj bimor ose pije të tjera sipas dëshirës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Colis Bimbi 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?