Previous
Previous Product Image

Armour Adult Pants S,M,L x10 pcs

L 800.00
Next

Alpino Pomata Callifuga 7.5ml

L 560.00
Next Product Image

Dr. Luigi

Original price was: L 6,000.00.Current price is: L 5,500.00.

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Description

Këpucët Dr. Luigi janë të dizajnuara për të ofruar rehati maksimale dhe mbështetje të shëndetshme për këmbët tuaja. Të bëra nga materiale cilësore dhe të lehta, këto këpucë kanë një taban ortopedik që ndihmon në lehtësimin e dhimbjeve dhe lodhjes së këmbëve. Ideale për përdorim të përditshëm, këpucët Dr. Luigi janë perfekte për ata që qëndrojnë gjatë në këmbë ose që kërkojnë një zgjidhje të rehatshme për problemet ortopedike. Disponohen në stile dhe madhësi të ndryshme për të plotësuar nevojat individuale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dr. Luigi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Open chat
Hello 👋
How can we help you?